KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Bildrullar 14577091
nr 1457 7091
Bildrullar
3 st, Kina / Japan. Höjd: 136-240 cm, bredd: 34-65 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 mars 2022
kl 19:54:46
100 kr
200 kr